Statü Urla Hakkında

İnşaat sektörü, sahip olduğunuz bilgi ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. İnsanlar sadece ev almıyor, statülerini yükselten, hayatlarına konfor ve kalite katan yaşam tarzları satın alıyor.

Statü Urla projemizde de yola çıkarken bölgenin doğasına, atmosferine, yaşamın ve yaşamanın en önemli değerlerine sadık kaldık.

İnsan için önemli olan hiç bir detayı gözardı etmeden farkını hissettirecek temaları uygulamaya çalıştık.

Urla bizim için; hava, su, toprak, güneş kadar yaşamın bütünleştirici etkisi. Bu sebeple projemizin adında “Urla” yı geçirerek Bir Yaşam Elementi: “URLA” dedik.

Urla’da statünüze yakışan bir yaşam için yeriniz hazır…

Sevgilerim ve Saygılarımla

SERCAN SAĞLAM

Yönetim Kurulu Başkanı

Statü Plus Hakkında

STATÜ PLUS’ın inşaat sektöründeki gücü ve geçmişi 1993 yılında kurulan aile şirketi Sağlam İnşaat firmasına dayanmaktadır.

İnşaat sektöründeki değişim ve ihtiyaçları göz önüne alarak teknolojiye uyum sağlayan, çevreye duyarlı binalar ile barınma ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra yaşam standartlarını yükselten, onları ayrıcalıklı yapan yaşam alanları oluşturmak üzere 2006 yılında ailenin 2. kuşak temsilcisi Sercan SAĞLAM, Statü Plus Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Kurulduğu günden bugüne proje geliştirdiği bölgelere değer katan, getirdiği yenilik ve teknoloji ile o bölgenin standartlarını yükselten STATÜ PLUS, modern mimarisiyle şehre kimlik kazandıran öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. STATÜ PLUS kurumsallaşma sürecine 2006 yılında başlayarak, aile şirketi formatından çıkmıştır. Şirket vizyon sahibi bakış açısı ile, bünyesini profesyonel ve alanında uzmanlaşmış etkin kişiler ile güçlendirmeye devam etmektedir.

STATÜ PLUS köklü geçmişi ve tecrübeleri ile hızla değişen, gelişen ve güzelleşen mimari yapıya öncülük ederek Manisa’da “Yeni Bir Devrin Başlangıcı”na imza atılmıştır.

AMAÇ

STATÜ PLUS olarak kuruluş amacımız; yaşamlarınıza Statü katmaktır. Bu yüzden yapmış olduğumuz her projede, sizi özel hissettirecek, yaşamınızın her anında içinde bulunmak isteyeceğiniz, ayrıcalık sahibi yaşam alanları oluşturmaya çalışmaktayız. Bunun için de son teknolojileri takip ederek, yaşamınızı kolaylaştırmak amacıyla kullanıyoruz.

VİZYON

Kaliteli ve özgün projeler ile aranan marka ve yatırım aracı haline gelmek.

MİSYON

Günümüz teknolojisine uyumlu akıllı binalar ve özgün tasarımları birleştirerek getirdiği kaliteli yaşam standartları ile hayata artı katan yapılar üretmek.

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler