Back to the top

Proje

Mimari & İç Mekan Tasarım

Ege’nin doğal güzelliğinin ortasında, Urla’nın “Kuşçular” bölgesinde 3 (üç) dönümlük alan içerisinde bulunan “STATÜ URLA”, doğal hayatın keyfine varırken, modernizmle harmanlanmış lüks yaşam alanı arayışı içinde olanlara özgün bir alternatif sunmaktadır.

MİMARİ TASARIM

statu_urla_yeni26mayis

Çam ormanlarının içinde, zeytin ağaçlarıyla çevrili olan projemizde, her biri iki katlı olarak tasarlanmış iki tipte toplam 5 adet villa bulunmaktadır. Çağdaş mimari tasarım diliyle hayata geçirdiğimiz villalarımızda, doğal hayatla kesintisiz ve akıcı bir şekilde bütünleşen bir hayat sunmayı amaçladık.

Bu nedenle her villamızın kendisine ait ortalama 600 m² bahçesi, 50 m² özel havuzu, özel otopark alanı ve doğaya açılan geniş terasları bulunmaktadır.

İÇ MEKAN TASARIM

statu_urla_villa_ic_mekan_yeni1

İç mekan tasarımında total hacim çözümü ile özel bir yaşam tarzını yansıtan bir tasarım dili kurgulandı. Modern çizgiler ve işlevselliği ön planda tuttuğumuz projede 175 m²‘lik iç mekanda geniş ve fonksiyonel yaşam alanı, ebevyn banyolu yatak odası, dinlenme/hobi odalarını yaşamınıza keyif katmak için planladık.

Çağdaş bir dille tasarladığımız ferah açık mutfak, cam kapılar sayesinde doğrudan bahçeye açılarak Urla’nın doğal hayatı ile iç içe olmanızı sağlamaktadır.

Statü Plus İnşaat güvencesiyle….

Vero Concept Mimarlık

Proje mimari ve iç mekan tasarımında Vero Concept Mimarlık imzası

İLETİŞİM

Cemal Ergün Cad.
No:94 B Blok D:1 45030
Yunusemre / Manisa
E-posta : info@statuurla.com
+90 (236) 302 09 09
+90 (536) 201 55 66

Sosyal Medya

Hızlı Başvuru Formu

Fiyat bilgisi ve detaylar için form doldurabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?